Maxoil wspiera WOŚP 2023

Maxoil wspiera WOŚP od samego początku! Nie inaczej jest w tym roku! Zbliża się czas, w którym znów zagramy w największej orkiestrze na świecie. Bądźmy razem w tym wsparciu i wspólnym myśleniu o potrzebujących pomocy! Zapraszamy do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Ptaszkowie na 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w dniu 29.01.2023!

Ustawiczne szkolenia

„Maxoil” dba o to aby trzymać rękę na pulsie. Nasi specjaliści zawsze są na bieżąco! Ustawiczne szkolenia motoryzacyjne.

Fajerwerki

Do godziny 17:00 dziś 31.12.2022 możecie zakupić w „Maxoil” fajerwerki. Zapraszamy po wybuchowe emocje!

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Państwu realizacji planów tak w życiu osobistym jak zawodowym. Niech Nowy Rok wypełni się sukcesami i spełnieniem Wszystkich noworocznych postanowień.

Bieg Niepodległości 2022

Maxoil wraz z firmą Purbo, jak co roku, aktywnie wsparły Bieg Niepodległości 2022, który rozgrywany jest na specyficznym dystansie i o specyficznym czasie. Walka z dystansem odzwierciedla w niewielkim stopniu walkę Polski o niepodległość. Cieszymy się z kultywowania tej tradycji i z pamięci o historii.

4 Pętle Roku GKB – Jesień (bieg nr 4)

23 października 2022 odbył się czwarty bieg z cyklu “4 Pętle Roku GKB”, o nazwie Jesień. Ponad 100 biegaczy i miłośników Nordic Walking wystartowało i pokonało ponad 7 kilometrową trasę w Zdroju, niedaleko Grodziska Wielkopolskiego. Bieg mógł się odbyć dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim, Nadleśnictwa Grodzisk Wielkopolski, firmy Maxoil wraz z Noxy Grupy Azoty i Purbo oraz dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Nasze codzienne puzzle w Maxoil

Profesjonaliści do Twoich usług! Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego Grodzisk Wielkopolski! Maxoil Sp. z o.o Sp. k. ul. Gorzelniana 4a 62-065 Grodzisk Wlkp. https://maxoil.pl tel: +48 61 444 53 54 #maxoilgrodzisk #maxoilhurtownia #maxoil #maxoilsklep #maxoilsponsoring Profesjonalna chemia i kosmetyka samochodowa!

Szykuje się wyjazd?

Pamiętaj, że to najważniejszy element przygotowania do wakacji! Auto ma być niezawodnym środkiem transportu – czasami w bardzo wysokich temperaturach. Przyjedź do nas – przygotujemy Twój samochód do wczasów! W naszym profesjonalnym serwisie samochodowym!