ProfiRacing Cap - Radom 2017

ProfiRacing Cup to cykl wyjazdowych eventów realizowanych przez markę ProfiAuto z myślą o czołowych serwisach ProfiAuto Serwis współpracujących z Partnerami sieci ProfiAuto. Jest to wydarzenie stworzone w celu udoskonalania ProfiAuto Serwisów poprzez profesjonalne szkolenia dedykowane właścicielom warsztatów, których efektem ma być rozwinięcie ich umiejętności w zakresie zarządzania warsztatem, zespołem pracowników czy organizacją pracy serwisu.

Aspekt merytoryczny i szkoleniowy to najważniejsza, ale nie jedyna część wydarzenia. W drugim dniu eventu właściciele serwisów mieli okazję poćwiczyć technikę jazdy, a także oddać się motoryzacyjnej zabawie i rywalizacji na Torze Jastrząb walcząc o puchar Mistrza ProfiRacing Cup. Połączenie tych dwóch aspektów (edukacji i rozrywki) ma przyczynić się do podniesienia poziomu obsługi klientów w sieci ProfiAuto Serwis, ale także wzmocnić relację między punktem ProfiAuto a współpracującymi z nim serwisami PAS.

Pprojekt szkoleniowy ProfiRacing Cup - „Wyścig po wiedzę”, dedykowany serwisom należącym do sieci ProfiAuto Serwis, połączony z rywalizacją sportową na torze wyścigowym „Jastrząb”.

 ProfiRacing Cup to cykl dwudniowych spotkań z przedstawicielami warsztatów samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis. Pierwszy dzień eventu poświęcony jest w pełni profesjonalnym szkoleniom z zakresu zarządzania warsztatem, zespołem pracowników oraz organizacji pracy serwisu. Dzień drugi to pełna emocji seria spotkań na torze wyścigowym „Jastrząb” i rywalizacja o puchary: ProfiRacing Cup, Mistrza Techniki Jazdy oraz Virtual Racing Cup.

Nowy projekt otwiera przed nami ogromne możliwości dla rozwoju sieci ProfiAuto Serwis – przekazuje bowiem wiedzę merytoryczną i podkreśla aspekty szkoleniowe. Jego walory edukacyjne sprawią, że współpracujący z nami przedstawiciele ProfiAuto Serwis podniosą swoje kwalifikacje; jet on także doskonałą okazją do rozmowy o kierunkach rozwoju biznesu.

Ambasadorem projektu został dobrze znany pasjonatom motoryzacji pilot rajdowy, Mistrz Europy oraz wielokrotny Mistrz Polski - Maciej Wisławski. Dla uczestników wydarzenia przygotowano wyjątkową atrakcję - wszyscy uczestnicy mieli okazję poprowadzić rajdową Hondę Civic Type R, z Panem Maciejem Wisławskim w fotelu pilota. Trzej właściciele serwisów ProfiAuto, zajmujący najwyższe miejsca w rankingach, zasiedli także za kierownicą Subaru Impreza STI.

Warto obejrzeć ;)

https://www.youtube.com/watch?v=k5jBLknXZyo&feature=youtu.be

Przejdź do galerii