Jesteśmy parnerem
Facebook
Facebook

Aktualności

Zlot Pojazdów Zabytkowych - Wolsztyn 2016

25.04.2016

Razem z właścicielem strony wolsztynskiesyrenki.pl panem Darkiem Piskorzem zapraszamy na kolejny Zlot Pojazdów zabytkowych, który odbędzie się przy okazji obchodów Dni Ziemi Wolsztyńskiej i Jezior 30.04.2016 (sobota). Dla wszystkich uczestników, którzy przyjadą swoimi klasykami na Rynek w Wolsztynie przygotowaliśmy okolicznościowe plakietki - naklejki. W ramach imprezy odbędzie się wybór i nagrodzenie najlepiej zachowanych czy odrestaurowanych pojazdów. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania Waszych pieczołowicie odbudowywanych klasyków. Szczegółowy plan zlotu zamieszczony jest na plakacie. Serdecznie Zapraszamy!

Czytaj dalej

Pit-Stop w Wolsztynie ProfiAuto z firmą Maxoil

18.04.2016

W ramach obchodów Dni Ziemi Wolsztyńskiej i Jezior zapraszamy 30 kwietnia na Rynek w Wolsztynie. W godzinach od 10.00 - 17.00 nasza firma wraz z marką ProfiAuto organizuje koleiny już Pit-Stop. Podczas akcji sprawdzeniu podlegać będą m.in. stan akumulatora, ogumienia, klimatyzacji, oświetlenia oraz wycieraczek. Specjaliści z firm Maxoil i ProfiAuto podzielą się także fachową wiedzą z zakresu przygotowania samochodów do sezonu wiosennego. Po zakończonym przeglądzie każdy z Kierowców otrzyma również wynik badania technicznego oraz drobny upominek. Serdecznie Zapraszamy!

Czytaj dalej

NOWOŚĆ ! Noxy (dawne Adblue) - konfekcja

04.03.2016

Miło nam poinformować iż wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży produkt NOXy® (dawne Adblue®) w opakowaniach konfekcjonowanych: 1l, 5l, 10l oraz 20l. Do tej pory produkt ten był dostępny w opakowaniach 1000l. Mamy nadzieję że nowa oferta w tym zakresie zainteresuje szególnie naszych klientów hurtowych: sklepy motoryzacyjne, stacje paliw oraz firmy transportowe. Oferta jest również dedykowana dla właścicieli samochodów osobowych wyposażonych w system DPF, wymuszający uzupełnianie co określony czas tego produktu.

Czytaj dalej

Podsumowanie roku - Szkolenie BOSCH

17.12.2015

11 grudnia nasza firma zorganizowała ostatnie w tym roku szkolenie dla naszych Partnerów Handlowych. Szkolenie przy współudziale firmy Bosch - Polska odbyło się w Hotelu Behapowiec w Grodzisku Wlkp. Tematem szkolenia były " Układy Hamulcowe" . W trakcie spotkania szef firmy Marek Żok dokonał podsumowania bieżącego roku, oraz nakreślił plany na nadchodzący czas. Dla licznie zgromadzonych na szkoleniu Gości czekały podarunki ufundowane zarówno przez Boscha jaki przez naszą firmę. Dziękujemy wszystkim za udział.

Czytaj dalej

III Bieg Niepodległości - Wolsztyn 2015

20.11.2015

11 listopada o godzinie 11.11 odbył się III Wolsztyński Bieg Niepodległości. Trasa liczyła 11 km i wiodła wokół Jeziora Wolsztyńskiego " Szlakiem Żurawim" . Bieg miał na celu upamiętnienie odzyskania przez Polskę niepodległości, propagowanie zdrowego stylu życia oraz promowanie "Ziemi Wolsztyńskiej". Na starcie stanęło ponad 500 zawodników. Również nasza firma była obecna podczas tej imprezy, oferując swoje wsparcie poprzez między innymi ufundowanie koszulek dla uczestników biegu, oraz  biorąc czynny udział w imprezie. 

Czytaj dalej