Aktualności

Przyczepy samochodowe - mamy ich naprawdę dużo :)

15.09.2016

Miło nam poinformować iż dotarła do nas nowa dostawa przyczep marki Brenderup. Teraz w naszej ofercie posiadamy także przyczepy z pokrywami ABS zamykanymi na zamek jak też z zabudową stelażową i plandekami. Wszystkie oferowane przez nas przyczepy są fabrycznie nowe i posiadają homologację producenta jak i gwarancję.

Czytaj dalej

Pokaz narzędzi warsztatowych - DEMO VANS TOUR

16.06.2016

Już w najbliższy czwartek tj. 23.06.2016 będzie podwójna okazja żeby odwiedzić naszą firmę. Zapraszamy na pokaz profesjonalnych narzędzi warsztatowych. Na placu przy naszej siedzibie prezentowane będą na trzech Demo Vanach markowe narzędzia warsztatowe takich firm jak HAZET, KS-TOOLS, MAGNETI MARELLI , BOSCH, TEXA, VIGOR, TESAM, HELLA. i wiele innych. Fachową pomocą i doradztwem służyć będą specjaliści z ProfiAuto, którzy na co dzień zajmują się tematyką narzędzi warsztatowych. Dodatkowo na stoiskach stacjonarnych prezentować będą się nasi partnerzy z firm: FUCHS - oleje rolnicze, środki smarne, SF-Flter - filtry do maszyn i urządzeń, Optimal / KOYO - łożyska toczne dla rolnictwa i przemysłu, V ORLANDI - zaczepy, sprzęgi, siodła do aut ciężarowych, KINGSPAN - zbiorniki, dystrybutory, stacje paliw, stacje AdBlue. Kolejną okazją do odwiedzenia naszej siedziby w ten właśnie dzień jest otwarcie nowego salonu sprzedaży, który będzie się mieścił za "niebieską fasadą " od strony ul. Wielichowskiej. Od tego dnia rozdzielony zostanie Serwis (obsługa warsztatu) od sklepu z częściami. Mamy nadzieję że zabieg polepszy jakość obsługi naszych klientów oraz skróci czas oczekiwania. Dla naszych przyjaciół i klientów, którzy zawitają do nas tego dnia czeka poczęstunek oraz zapewniamy spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze.

Czytaj dalej

"Ze zdwojoną siłą" - relacja z majowego weekendu

13.05.2016

Pierwszy majowy weekend rozpoczęliśmy bardzo pracowicie. Podobnie jak w ubiegłym roku spotkaliśmy się na Wolsztyńskim Rynku z kierowcami z Wolsztyna i okolic żeby wraz ze specjalistami z ProfiAuto ocenić stan samochodów po sezonie zimowym. Szczególną uwagę zwracaliśmy na stan klimatyzacji, oświetlenia, ogumienia oraz akumulatora – wszystkiego, co powinno zostać sprawdzone przed wiosennymi podróżami.

Czytaj dalej

MISTRZOSTWA POLSKI - I Półmaraton we wrotkarstwie szybkim o "Dzban Bernarda"

27.04.2016

Firma MAXOIL została jednym ze sponsorów MISTRZOSTWA POLSKI - Pierwszego Półmaratonu we wrotkarstwie szybkim o "Dzban Bernarda", która odbedzie się w Grodzisku Wielkopolskim. Impreza odbędzie się 30 kwietnia 2016r. Start i meta nastąpi z ulicy Mikołajczyka w okolicach firmy HOOP. Trasa prowadzić bedzie ulicami Grodziska Wlkp. (wyłączone z ruchu drogowego) - pętla wynosi 3,2km PROGRAM ZAWODÓW: 09:30 - Otwarcie Biura Zawodów 10:00 - Start pierwszego wyścigu 10:20 - Start drugiego wyścigu 12:00 - Start trzeciego wyscigu 14:00 - Wywieszenie list z wynikami 14:30 - Dekoracja zwycięzców - losowanie nagród rzeczowych 16:00 - Zamknięcie zawodów Zapraszamy wszystkich do udziału i kibicowania!

Czytaj dalej

Zlot Pojazdów Zabytkowych - Wolsztyn 2016

25.04.2016

Razem z właścicielem strony wolsztynskiesyrenki.pl panem Darkiem Piskorzem zapraszamy na kolejny Zlot Pojazdów zabytkowych, który odbędzie się przy okazji obchodów Dni Ziemi Wolsztyńskiej i Jezior 30.04.2016 (sobota). Dla wszystkich uczestników, którzy przyjadą swoimi klasykami na Rynek w Wolsztynie przygotowaliśmy okolicznościowe plakietki - naklejki. W ramach imprezy odbędzie się wybór i nagrodzenie najlepiej zachowanych czy odrestaurowanych pojazdów. Jest to znakomita okazja do zaprezentowania Waszych pieczołowicie odbudowywanych klasyków. Szczegółowy plan zlotu zamieszczony jest na plakacie. Serdecznie Zapraszamy!

Czytaj dalej