PitStop Wolsztyn 2023

Maxoil PitStop Wolsztyn 2023 odbędzie się już 29 kwietnia 2023! Każdy będzie mógł za darmo oddać auto do sprawdzenia w ręce profesjonalistów! Akcja firmy Maxoil i ProfiAuto będzie trwała na wolsztyńskim rynku od godziny 10:00 do 16:00.

Cykliczna akcja dla bezpieczeństwa

PitStop to cykliczna akcja, której celem jest podnoszenie świadomości kierowców w zakresie regularnych badań technicznych pojazdów. Mobilne centra diagnostyczne pojawiają się co roku w kilkudziesięciu wybranych miastach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Badania odbywają się w miejscach najczęściej odwiedzanych przez kierowców, takich jak np. parkingi przy centrach handlowych.

Motoryzacyjni eksperci – mechanicy największej sieci serwisowej ProfiAuto Serwis – zwracają uwagę na kwestie ważne dla bezpieczeństwa i komfortu jazdy, w tym m.in. na luzy w elementach zawieszenia i układu kierowniczego, jakość oleju, ciśnienie w ogumieniu czy prawidłowe ustawienie świateł.

Ze statystyk wynika, że zły stan techniczny pojazdów nierzadko bywa przyczyną poważnych wypadków – PitStop ma charakter prospołeczny i jest okazją do tego, by edukować kierowców i przyczyniać się do pozytywnej zmiany w tym względzie. Tylko w zeszłym roku, podczas wielu zorganizowanych wydarzeń, eksperci sprawdzili stan techniczny kilkunastu tysięcy pojazdów.

PitStop Wolsztyn 2023

Bądź z nami tego dnia – zapraszamy!

PitStop Wolsztyn 2023 - zaproszenie
PitStop Wolsztyn 2023