Targi motoryzacyjne Motor Show Poznań 2017

Stoisko ProfiAuto zlokalizowane było w hali 5A Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród gości specjalnych znaleźli się Łukasz Ryś (prowadzący Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo) oraz Mariusz Maksym (ekspert ProfiAuto). Dla odwiedzających targi była to okazja do poznania specjalistów, a także uzyskania od nich cennych wskazówek m.in. w zakresie nowoczesnych rozwiązań, z których warto korzystać w serwisie samochodowym.

Targi motoryzacyjne Motor Show Poznań 2017
Targi motoryzacyjne Motor Show Poznań 2017

Dla praktyków i ekspertów z branży motoryzacyjnej targi w Poznaniu były okazją do zapoznania się z szeregiem specjalistycznych narzędzi, które zaprezentowano w należącym do ProfiAuto Demo Vanie. Pojazd znajdował się przed wejściem do pawilonu numer 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji, przygotowanych z myślą o fanach motoryzacji. Tak oto, za pomocą symulatora rajdowego, uczestnicy mogli znaleźć się na wirtualnym torze wyścigowym. Wrażeń dostarczały także Gogle VR, które przeniosły gości stoiska do wirtualnej rzeczywistości. Motoryzacyjnych emocji dopełniały Honda Civic Type R i Subaru Impreza WRX STI w specyfikacji rajdowej, które biorą udział w cyklu szkoleń ProfiRacing Cup.

Nasza firma, jako partner Marki ProfiAuto, również była obecna na Targach. Nasi pracownicy codziennie spotykali się na stoisku ProfiAuto z klientami oraz kontrahentami z naszych okolic, chcącymi nawiązać współpracę oraz właścicielami warsztatów, które w przyszłości planują wstąpić do sieci ProfiAuto Serwis.

Impreza targowa to także sporo nowych premier samochodowych. Koncerny prześcigały się w sposobie zaprezentowania nowych modeli popularnych marek.