Jesteśmy parnerem
Facebook
Facebook

O firmie

R0021628-tiltshift-kopia.jpgFirma Maxoil istnieje na rynku motoryzacyjnym od 2002 roku. Prowadzimy sprzedaż części samochodowych, akcesoriów motoryzacyjnych oraz narzędzi i wyposażenia warsztatowego.
Zbudowana przez nas sieć Partnerów Handlowych, którymi są m.in. : mechanicy, warsztaty samochodowe, firmy transportowe, gospodarstwa rolne oraz sklepy motoryzacyjne jak i stacje paliw, korzysta z bogatej oferty części dostepnych w naszych magazynach.

Dzięki współpracy z największymi dostawcami części samochodowych w kraju mamy możliwość realizowania zamówień naszych klientów, gwarantując krótki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

W swej strategii koncentrujemy się na działaniach wspierających rozwój naszych Partnerów Handlowych m.in. poprzez efektywny system logistyczny, szkolenia techniczne, działania promocyjne czy udostępnianie narzędzi informatycznych, usprawniając w ten sposób współpracę handlową oraz serwisową.

Jako prężnie działająca i rozwijająca się firma jesteśmy partnerem sieci ProfiAuto, która zrzesza najlepsze sklepy, serwisy i hurtownie motoryzacyjne zlokalizowane na terenie całego kraju. W asortymencie sieci ProfiAuto znajdują się części samochodowe znanych i renomowanych producentów części samochodowych -  w większości dostawców części na montaż fabryczny. Jesteśmy także partnerem handlowym takich marek jak: BOSMA, FUCHS, K2, NOXy® (inaczej AdBlue®)1, TEXACO, PEMCO -  jednocześnie będąc ich dystrybutoerm. Posiadamy warsztat przeznaczony do obsługi i naprawy samochodów osobowych jak i ciężarowych wyposażony w profesjonalne narzędzia do diagnostyki i serwisowania pojazdów.

Posiadamy własną sieć dystrybucji towaru, zapewniając dowóz naszym transportem do klientów.
 


(1) AdBlue® jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA)